ON-LINE STUDIJNÍ SKUPINA MÝTUS NORMÁLNOSTI

PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ do 10. SRPNA 2023 do 18:00

Mezinárodní bestseller Gabora Maté Mýtus normálnosti se na přelomu května a června dočkal českého vydání. Ke knize s podtitulem Trauma, nemoci a uzdravování v toxické kultuře otevíráme ve spolupráci s Rodičovství hrou on-line studijní/diskusní skupinu. Tenhle formát se osvědčil už u knihy Držte si své děti – ne každému musí vyhovovat klasické čtení nebo samostudium a naopak lépe reflektuje a vnímá souvislosti a kontextu ve skupině.

 

Po dobu čtyř měsíců počínaje 27. červencem 2023 budeme knihu číst společně a povídat si o ní. Vídat se budeme jednou za 14 dní, abychom shrnuli, sdíleli a reflektovali přečtené. Setkání se budou konat vždy ve čtvrtek v 18:00 a budou trvat hodinu a půl (max 2 hodiny). Ze setkání budou k dispozici záznamy. 

Facilitátorky:

Markéta Černoušková (terapeutka, zakladatelka Moudrosti soucitu, iniciátorka návštěv Gabora Maté v Česku)

Xenie Majznerová (vývojová psycholožka, terapeutka, výkonná spoluředitelka pro český jazykový program Neufeld Institute).

Markéta i Xenie dokončují profesionální výcvik Gaborova terapeutického přístupu Compassionate Inquiry (Soucitné dotazování).

 

Termíny setkání :
27. 7. 23 / 10. 8. 23 / 24. 8. 23 / 7. 9. 23 / 21. 9. 23/ 5. 10. 23 / 19. 10. 23 / 2. 11. 23 / 16. 11. 23 / 30. 11. 23

 

Cena: 1790 Kč 

Úvodní setkání 27. července 2023 bude seznamovací, nemusíte na něj mít „načteno“. Registrace bude možná do 10. 8. 2023, tedy do druhého setkání. Počet členů studijní skupiny by neměl přesahovat 45 osob.

 

Kniha není v ceně. Doporučujeme ji objednat co nejdříve. Více o knize např. zde. Recenze časopisu A2larm, o níž můžeme polemizovat, zde. 

 

Registrace a platba prostřednictvím formuláře níže. Po odeslání formuláře budete přesměrováni na platební bránu a po potvrzení platby obratem obdržíte přístup k platformě on-line skupiny (zoom). 

Tahle kniha otevírá oči a léčí. Gabor Maté ve svému opusu dává kulturní, historický, vědecký, společensko-politický a duchovní kontext své celoživotní práci – odhalování příčin lidského utrpení, nemocí i bolestného stavu dnešního světa. Nesklouzává přitom k politickému aktivismu, ani do beznaděje, neukazuje nesmiřitelně na domnělé viníky… naopak přináší kvalitu soucitu, pochopení, neodsuzování a také naznačuje cesty k uzdravování, individuálnímu i kolektivnímu. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Odesláním formuláře zároveň souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti při procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaným na stránce Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů.

Pokud si stále nejste jisti, pokračujte ve čtení. 

 

Výhody formátu studijní skupiny:

  • Možnost reflektovat jednotlivá témata, sdílet svůj názor, vnímání, pocity, úhel pohledu, hovořit o našem společném i svém vlastním trápení a uzdravování nahlas, v bezpečném a soucitném prostředí
  • Možnost začít s uzdravováním a léčením – kde jinde než u sebe
  • Dodatečné zdroje. Nasměrujeme vás na další zdroje – více knih, článků, webinářů, filmů atd.
  • Podpora od facilitátorek, které mají přímý a intenzivní kontakt s Gaborovým učením (aniž by si osobovaly nárok na „správný“ výklad)  
  • Motivace – je snazší knihu dočíst, pokud to děláme společně
  • Komunita podobně smýšlejících a naladěných lidí, kteří se mohou v budoucnu navzájem podporovat – bude vytvořena facebooková skupina pro usnadnění komunikace.
  • Ti, kteří se budou aktivně účastnit skupinových setkání, získají certifikát. Aktivní účastí je myšleno absolvování alespoň osmi z deseti setkání a aktivní účast v breakout roomech (menších skupinkách) během pravidelných setkání.

Back To Top